پوشش صنعت ماندگار از سال 1390 نمایندگی ورق ژئوممبران مارک آتارفیل (ATARFIL)  اسپانیا با عرض 7.5 متر (بدون تلورانس در عرض) را دارا میباشد. و از سال 1394 نمایندگی انحصاری این ورق اروپایی در ایران است. این ورق با بهترین کیفیت مواد اولیه و افزودنی ؛ بسیار بالاتر از استاندارد بین المللی GM13 و GM17 تولید میگردد. این شرکت علاوه بر اینکه تنها تأمین کننده ورق پلیمری خارجی در ایران است، دارای خط تولید ژئوتکستایل نیز میباشد. با توجه به این امر که کشور ما کشور پر آبی نیست، و ما از آب استفاده بهینه نمیکنیم (مقام معظم رهبری)، استفاده از عایق استخر با کیفیت اهمیت بسیاری دارد. همچنین جهت جلوگیری از تبخیر آب ارزشمندی که در استخرها ذخیره میگردد، این شرکت تأمین و نصب پوشش شناور یا فلوتینگ کاور (FLOTING COVER) را نیز دارا میباشد.

در همین راستا محصولات تأمین شده توسط این شرکت از جمله ورق ژئوممبران از نوع پلی اتیلن سنگین (HDPE) و ورق ژئوممبران از نوع پلی اتیلن سبک (LLDPE) و ورق ژئوممبران پلی اتیلنی بسیار سبک (VLDPE) و ژئوتکستایل با عرض تولیدی 3 الی 6 متر و ورق ژئوممبران از نوع پلی وینیل کلراید (PVC) در بسیاری از پروژه های استراتژیک کشور مورد استفاده قرار گفته است.
شرکت پوشش صنعت ماندگار درخصوص ورق ژئوممبران آتارفیل، ضمانت نامه کتبی به مدت 10 سال جهت تضمین کیفیت ورق تقدیم خریدار می¬گرداند. منظور از ضمانت¬نامه و گارانتی بی قید و شرط درخصوص ورق خارجی به این معنی است که مشخصات فنی ذکر شده (از جمله ,stress crack Resistance UV، Oxidation، Oven aging و ... ) تا 10 سال تغییر نمی کند و بعد از آن شروع به کم شدن می نماید و عمر مفید این ورق ها بیشتر از 80 سال می باشد.
هر رول ورق ژئوممبران آتارفیل (ATARFIL) دارای شماره رول منحصر بفرد خود می باشد که جهت پیگیری اصالت کالا روی هر متر طول با رنگ سفید حک گردیده است که تحت عنوان TEST REPORT تقدیم خریدار می گردد.
مشخصات فنی ورق ژئوممبران مارک آتارفیل(ATARFIL) بالاتر از استاندارد بین المللی GM13 می-باشد که این امر در ماندگاری و طول عمر ورق اثر بسزایی دارد. با توجه به فرمول ذکر شده در کتاب مرجع رابرت کرنر درخصوص رابطه عمق با ضخامت و با عنایت به این امر که مشخصات فنی ورق آتارفیل در بیشتر آیتم ها از استاندارد GM13 بالاتر می اشد. استفاده از ورق ژئوممبران آتارفیل با ضخامت 1 میلیمتر تا عمق عمود 7 متر و ورق ژئوممبران مارک آتارفیل با ضخامت 1.2 میلیمتر تا عمق عمود 9 متر قابل ضمانت می باشد.
 
شرکت آتارفیل (ATARFIL) یکی از شرکت های عضو انجمن GAI-LAP و عضو گروه IGS و GSI می باشد. ورق های ژئوممبران این شرکت طبق استاندارد بین المللی تولید و عرضه می شود. کارخانه ATARFIL واقع در جنوب اسپانیا است و دارای سه خط تولید درکشورهای امارات و امریکا و استرالیا می باشد که همگی یکپارچه و زیر نظر اسپانیا می باشد.
این شرکت به دلیل کاهش هزینه حمل و نقل و تسریع زمان تحویل (کاهش قیمت تمام شده) ورق های ژئوممبران را از خط تولید امارات واقع در جبل علی تأمین می کند. این کالا محصول اروپای غربی می باشد که از طریق شماره حک شده روی رول قابل پیگیری می باشد. لازم به ذکر است آتارفیل (ATARFIL) جزء برندهایی می باشد که بصورت خطی (Flat Dai) محصولات خود را تولید کرده و این روش تولید، دارای کمترین تلورانس در ضخامت می باشد. ورق آتارفیل(ATARFIL) دارای تست اسید و باز هست که در جدول Chemical Resistance قابل ارائه می باشد. این ورق در برابر اکثر اسید و بازها مقاوم می باشد.